Twój koszyk jest pusty

Fotoksiążka w bardzo wysokiej jakości może być świetnym prezentem urodzinowym dla każdego

 

Artykuł ten może nie do końca wpisuje się w tematykę tego bloga, ale myślę, że warto wspomnieć o niektórych produktach od Saal Digital, chociażby dlatego, że opisywana przeze mnie fotoksiążka może być idealnym prezentem na przykład z okazji urodzin naszej pociechy lub dla rodziców tejże pociechy lub po prostu może być super pamiątką z wakacji, czy albumem rodzinnym. Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii na temat jakości wykonania fotoksiążki, to zapraszam do dalszej części recenzji.

Minky jest to dzianina, która stała się już kultową. Jej popularność rośnie z chwili na chwilę. Klienci chętnie by kupowali nawet ubranka dla swoich pociech uszyte z tego materiału. Ale czy słusznie?

 

Od kilku lat można zauważyć niezwykłą popularność materiału jakim jest polar Minky. I szczerze mówiąc wcale się nie dziwię. Jest to dzianina niezwykle miła w dotyku, mięciusia i taka, że chciałoby się ją miziać bez końca. Sama mam ciągłe prośby od moich domowników o uszycie coraz to nowych rzeczy z Minky. A właśnie, co warto z tego polaru uszyć? Bo niestety wbrew temu, co niektórzy mówią, ta dzianina nie nadaje się na wszystko.

Spersonalizowane hafty - co to takiego?

 

Planujesz zamówić dla swojego dziecka kocyk, podusię albo pluszową zabawkę? A może warto pomyśleć, aby było to coś bardzo wyjątkowego, stworzonego specjalnie dla niego?

Zamówienia indywidualne - jak je składać?

 

Często jest tak, że dana rzecz bardzo, ale to bardzo Ci się podoba, ale niekoniecznie w tym kolorze, które proponuje sklep. Albo masz swoją wizję na zupełnie nową rzecz, ale jak sprawić, aby ta wizja stała się rzeczywistością. Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części tego artykułu.