Twój koszyk jest pusty

Zamówienia indywidualne - jak je składać?

 

Często jest tak, że dana rzecz bardzo, ale to bardzo Ci się podoba, ale niekoniecznie w tym kolorze, które proponuje sklep. Albo masz swoją wizję na zupełnie nową rzecz, ale jak sprawić, aby ta wizja stała się rzeczywistością. Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części tego artykułu.

Czasami przeglądając asortyment danego sklepu, wpadnie nam w oko jakiś konkretny przedmiot, który jest bardzo ładny i który chętnie byśmy kupili, gdyby nie małe "ale". Tym "ale" może być kolor lub wzór danego przedmiotu. Na przykład pufa sako była by idealnym prezentem dla Twojego dziecka, ale zupełnie nie pasuje kolorystycznie do wystroju jego pokoju. Nigdzie indziej też nie znajdziesz takiej pufy, jaką oferuje sklep gugula.pl i co wówczas możesz zrobić? Jak się okazuje to żaden problem, aby pufa wyglądała tak jak chcesz. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz.

Przykłady takich zamówień indywidualnych znajdziesz poniżej.

Na sklepie jest pufa, która jest we wzór w liski, misie i motywy indiańskie, ale jej druga część to już gładka jednokolorowa tkanina w kolorze morelowym. Klienta natomiast miała pomysł, aby pufa była cała w liski i proszę bardzo oto ona.

 Pufa sako liski misie i motywy indiaskie 02

Pufa sako liski misie i motywy indiaskie 03

 Kolejna koncepcja na liski była taka, aby połączyć je z tkaniną w kontrastowym kolorze w etniczne wzory. Powstała taka oto pufa.

Pufa sako dwustronna liski misie i turkusowe etno 02

Pufa sako dwustronna liski misie i turkusowe etno 03

Pufa sako dwustronna liski misie i turkusowe etno 05

 Jeszcze jeden przykład to pufa wykonana z tkanin w zupełnie nowej kolorystyce wybranej przez Klientkę. Pani ta dokładnie wiedziała, czego chce. Padło na granat i sowy na błękitnym tle. Trzeba przyznać, że zestawienie to wygląda bosko.

Pufa sako dwustronna granat i swki na bkicie 01

Pufa sako dwustronna granat i swki na bkicie 04

 To samo dotyczy również innych przedmiotów, np. poduszek. Poniższy przykład pokazuje, że Klienta wybrała sobie wzór i kolor materiałów całkowicie dostosowany do swojego gustu, ponieważ takiego zestawienia brakowało w sklepie. Jak widać wyszło cukierkowo uroczo.

IMG 6332

IMG 6334

I jeszcze rożki niemowlęce uszyte według ścisłych wytycznych moich Klientek.

Ten miętowy jest mięciutki, bez usztywnienia i kieszonki na pleckach, bo Klientka wolała taką wersję, a ja z miłą chęcią spełniłam to życzenie.

Roek niemowlcy mita i gwiazdki na szarym tle

W przypadku rożka w słoniki, to Klientka sama do końca nie wiedziała, jaki ma być wzór. Jedynie pewna była, że ma być pastelowy szary z żółtymi elementami. Dlatego chętnie pomogłam z wyborem tkaniny. Przedstawiłam kilka propozycji, które się zgadzały z ogólnym zarysem, a Klientka już sama podjęła ostateczną decyzję.

 Roek niemowlcy z wkadem kokosowym w soniki 01

Pozostaje jeszcze kwestia produktów, których wcale nie ma na sklepie, a Klienci proszą mnie o uszycie czegoś konkretnego. Tak było m. in. w przypadku wkładki do fotelika samochodowego dla niemowlaka. Tutaj otwarcie się przyznałam Klientce, że nawet nigdy czegoś takiego nie szyłam, mimo to obdarzono mnie zaufaniem i wspólnymi siłami udało się ustalić, jak ma ona wyglądać. I tak oto powstała wkładka wraz z ochraniaczami na pasy. Klientka była bardzo zadowolona, a to jest dla mnie ogromną motywacją do tego, by jeszcze lepiej móc sprostać Państwa oczekiwaniom.

Wkadka do fotelika samochodowego w nocne misie i szary minky 01

Wkadka do fotelika samochodowego w nocne misie i szary minky 04

I jeszcze zdjęcie od Klientki :D

Wkadka do fotelika samochodowego w nocne misie i szary minky 09

Podobnym przykładem jest taki oto zestaw, którego nie ma w regularnej sprzedaży, ale z ogromną chęcią stworzyłam całą kolekcję utrzymaną w jednym kolorze/wzorze. Z efektów jestem bardzo zadowolona zarówno ja, jak i Klientka.

Zestaw mita i gwiazdki na szarym tle 2

W skład zestawu wchodzi pokazany już wcześniej rożek niemowlęcy, poszewka na poduszkę 80x80, a także:

Poszewki na kołdrę i poduszkę oraz wkład antyalergiczny

Pociel gugula pl

Zestaw pocieli mita i gwiazdki na szarym tle

Ochraniacz na łóżeczko 360

Ochraniacz na eczko 360 mita i gwiazdki na szarym tle

 Kocyk minky w wersji wiosenno-letniej, czyli bez wypełnienia

Kocyk minky mitowy

Baldachim na łóżeczko

Baldachim w gwiazdki na szarym tle

 Baldachim w gwiazdki na szarym tle 2

Oraz literki wyjątkowo duże, bo aż 30 cm

Literki gugula pl 

To tylko kilka przykładów zamówień indywidualnych.

Podsumowując, co trzeba zrobić, aby Twoje zamówienie było dokładnie takie, jakie chcesz? Po prostu skontaktuj się ze mną. Powiedz o swoich oczekiwaniach i sugestiach, a ja postaram się doradzić, coś od siebie zaproponować i sprawić, abyś razem ze swoim dzieckiem był zadowolony.